نور طبیعی در دکوراسیون

شاید هنگام انتخاب رنگ برای قسمت های مختلف دکوراسیون از رنگی خوشتان بیاید; اما برای انتخاب آن عجله نکنید و آن را بدون امتحان کردن برنگزینید.

گیاهان آپارتمانی و فنگ شویی

برپایه فلسفه فنگ شویی،دکوراسیونی که گیاهان خانگی بیشتری دارد هماهنگی بیشتری دارد.گیاهان انرژی های موجود در فضا را به هماهنگی و تعادل می رسانند و هماهنگی نیز افراد را به آرامش می رساند.

همزیستی چشم نواز مدرن و آنتیک

برخی افراد ترجیح می دهند برای دکوراسیون خانه ی خود یک سبک را برگزینند. برخی نیز به دنبال آفرینش هیجان و جذابیت صد چندان در دکوراسیون خانه خود هستند و می کوشند تا با آمیزش سبک ها به آنچه که می خواهند برسند.

انواع نرده حفاظ دیوار ساختمان

نرده حفاظ دیوار ساختمان‌ها بخش جدایی‌ناپذیر از امنیت ساختمان هستند. سربازانی فولادین و نیزه به دست که سر دیوار ایستاده‌اند تا کسی مزاحم آسایش ساکنان ساختمان نشود.اما موقع انتخاب نوع حفاظ و زمان نصب آن به چه چیزهایی باید دقت کنیم؟ با ما همراه باشید تا سیر تا پیاز حفاظ ‌ها را برایتان تعریف کنیم.

دکوراسیون حیاط خلوت کوچک

همه ما نمی توانیم در حیاط خلوت خود یک باغ گل سرخ و استخر به اندازه المپیک داشته باشیم! اما حیاط خلوت کوچک هنوز هم یک حیاط است. وقتی صحبت از دکوراسیون حیاط خلوت کوچک می‌شود، بزرگ‌ترها همیشه بهتر نیستند، حیاط های کوچک در فضای باز در بهار و تابستان می‌توانند به اندازه یک فضای جادویی بسیار سرگرم کننده عمل کنند و نگهداری بسیار کمتری نیاز داشته باشند.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24