سبزی کاری در آپارتمان

کاشت یک گیاه کشاورزی و باغبانی و تماشای رشد تدریجی آن، یکی از لذت‌بخش‌ترین تجربه‌هایی است که هر فرد می‌تواند داشته باشد. در گذشته هر خانه‌ای یک یک حیاط هرچند کوچک داشت و همه خانواده‌ها از گل و گیاه و درخت‌ها مراقبت می‌کردند اما آپارتمان‌نشینی مردم امروز را تا حدود زیادی از کشاورزی باغبانی و کاشت گیاهان دور کرده است.

کپک دیوارچیست؟

یکی از مشکلاتی که در برخی از خانه‌ها علی الخصوص خانه‌های قدیمی وجود دارد کپک دیوار است، خطرات کپک در خانه زیاد است و عمدتا به دلیل رطوبت موجود در سرویس‌های بهداشتی به وجود می‌آید و باعث ایجاد قارچ سرویس بهداشتی می‌شود.

تاثیر رنگ های خنثی در دکوراسیون داخلی

به اشتباه در میان اکثر مردم این قضیه جا افتاده است که رنگ های خنثی در خانه خسته کننده هستند و حوصله آدم را سر می‌برند. اما این تصوری کاملا اشتباه است. بیشتر افراد رنگ‌های پر زرق و برق را دوست دارند، اما باید به یاد داشته باشید که رنگ‌های خنثی به شما این امکان را می‌دهند

نکاتی برای داشتن خانه مرتب و تمیز

داشتن خانه همیشه مرتب یکی از آرزوهای دیرینه بسیاری، بالأخص مادران و خانم‌های خانه‌دار است. برای داشتن خانه همیشه مرتب ترفندهای ساده و کم‌هزینه‌ای وجود دارد که با استفاده از آن‌ها می‌توانید خانه آراسته‌ای داشته باشید.

ویژگی های آشپزخانه خوب و ایده آل

زمانی که برای نورپردازی دکوراسیون آشپزخانه از منابع مختلف روشنایی استفاده می کنید، علاوه بر به کار بردن این اصل مهم، می توانید از مزایای آن نیز در این فضا بهره ببرید.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24