انواع دیوارکوب را بهتر بشناسیم!

این روزها با نزدیک شدن به سال جدید خانه‌های همه ما حال و هوای متفاوتی پیدا می‌کند و در کنار موضوع خانه تکانی یکی دیگر از گزینه‌هایی که نیازمند اضافه شدن حال و هوایی تازه است دکوراسیون منزل است که با کمی تغییر حال و هوای اهالی خانه را هم می‌توان تغییر داد

گرمایش از کف چیست ؟

چند سالی است که گرم کردن خانه از طریق کف طرفداران زیادی پیدا کرده است. مزایای زیاد گرمایش از کف باعث شده خیلی از افراد و صاحب خانه‌ها ترجیح دهند سیستم گرمایشی منزل خود را به این روش انتخاب کنند.

نکات ایمنی برای سفر

تامین امنیت خانه یکی از موضوعات مهمی است که به دلیل در ارتباط بودن با دارایی‌های مردم و امنیت جانی آنها اهمیت دو چندانی پیدا کرده است. از طرف دیگر نیاز به امنیت یک نیاز روانی در ذهن بشر است که همواره و به صورت ذاتی وجود داشته و در زمره نیازهای ضروری انسان به شمار می‌آید.

دستگاه هشدار دهنده نشت گاز و دود

این روزها ممکن است اخباری مبنی بر نشت گاز و یا مسمومیت با گاز به گوشتان بخورد. در فصل‌های سرد ناچار برای گرم کردن خانه از بخاری، شومینه و یا دیگر وسایل گرمایشی استفاده می‌کنیم که نصب سنسور برای ایمنی ضروری است.

شیرآلات بهداشتی ساختمانی

شیرآلات معمولاً بصورت یکپارچه در کارخانه تولید و فروخته می‌شوند به همین دلیل به صورت یک جزء ساختمانی می‌توان آن را در نظر گرفت.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24