استفاده از رنگ نانو در نمای ساختمان

رنگ نانو ( رنگ نانو نمای ساختمان) در زمینه های مختلف مانند صنعت کاربرد های فراوانی دارد.به نانو در واقع یک بیلیونیوم از یک متر گفته می شود می توان اتم ها را با هر شکل دلخواه کنار یکدیگر قرار دهیم حال می خواهیم بررسی کنیم رنگ نانو از چه نوع رنگ هایی می باشد ماده ایی به نام رزین آکریلیک در ساختار این رنگ ها استفاده شده است شرکت فابر شیمی خدمات زیادی در خصوص رنگ نانو نمای ساختمان در اختیار شما قرار می دهد.

نورپردازی ساده ولی زیبا

با این روش های ساده و کاربردی می توانید میزان نور در خانه ی خود را افزایش دهید و دکوراسیون خانه را زیبا و پر جلوه تر سازید.

نکات مهم برای بقا و آمادگی برای زلزله

امروزه زلزله یکی از اصلی‌ترین تهدیداتی است که بشر با آن رو‌به‌روست. ایران نیز با توجه به اقلیم و موقعیت جغرافیایی‌اش مدام با این خشم فروخورده‌ی زمین تهدید می‌شود. زلزله می‌تواند تمام نقاط جغرافیایی، حتی مناطقی را که اصطلاحا از محوطه‌ی خطر خارج هستند، تحت‌تأثیر قرار بدهد.

انواع سرامیک ساختمانی

سرامیک‌ها به دلیل تنوع در مدل و طرح و کیفیتی که دارند مناسب تمامی محیط‌های داخلی هستند. عوامل گوناگونی مثل دوام، لغزندگی، لکه پذیری، جذب آب در انتخاب انواع سرامیک کف مؤثرند. به همین دلیل انتخاب سرامیک مناسب ممکن است کمی پیچیده باشد که داشتن کمی اطلاعات در این زمینه این انتخاب را آسان خواهد کرد.

چیدمان به سبک سوئدی

این سبک از فرهنگ کشورهای اسکاندیناوی تاثیر گرفته و آب و هوای آن سرزمین سازگار است. سبک سوئدی سبکی بسیار ساده است که در آن بیشترین تمرکز بر کاربرد نوآورانه تکه های پارچه است. این سبک برای خانواده هایی که نمی خواهند فضای زندگی شان بیش از اندازه پیچیده باشد بسیار مناسب است.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24