نقش تخت و کمد کم جا در آپارتمان های نقلی

خانم رنجبر 1399/04/19 48

نقش تخت وکمدهای کم جا در آپارتمان های کوچک ونقلی

از آنجاکه از اسم این گونه تخت ها مشخص است بهترین مکان استفاده از آنها در آپارتمان هایی با مساحت تنگ میباشد.این گونه تخت ها در مدل های مختلفی تولید می شوند که بعضی ها به صورت افقی باز وبسته می شوند وبعضی ها بصورت عمودی .

یکی از مشکلات مردم کوچک بودن خانه واتاق است،که باعث شده از داشتن بیشتروسایل ها از جمله تختخواب در اتاق محروم باشند، اما امروزه انواع تخت های تاشودر اندازه وطرح های مختلف ساخته  شده تا مشکلات مردم حل شود.

تخت کم جا

این تخت ها مناسب کسانی است که به فکر محیط خانه ی خود وهمچنین از فضای کم اتاق رنج میبرند و دوست دارند از همه ی وسایل در خانه ی خود داشته باشند.یک تخت ویا کمد کم جا در کنار زیبایی از فضای موجودحداکثر استفاده را می برند.

هماهنگ سازی اجزای داخلی خانه با هدف زیباتر شدن و ایجادیک فضای گرم و دل انگیزدر خانه می باشد،خصوصآ در خانه های نقلی وکوچک آپارتمانی امروزی با استفاده از طراحی درست دکوراسیون منز ل می توان این فضا را بهینه کرد و با ایجادهماهنگی بین اجزا ،رنگها و وسایل جلوه گری آنها ر ا بیشتر کرد.

اروپایی ها معتقدند که برای رسیدن به خط پایان اول از همه شما باید بدانید به کجا میروید،بنابراین با در نظر گرفتن فضای کلی در ذهن خود از خانه ای که  مطلوب شماست می توانیدمراحل مختلف چیدمان دکوراسیون را انجام دهید.خرید لوازم مانند مبل و کمد حتمآ باید با در نظرگرفتن متراژو ابعاد وفضایی که در اختیار دارید انجام شود.مبل کوچک وکم جاعلی رغم مزیت های فراوانی که دارد بازهم عده ی زیادی از خانه دارها و آپارتمان نشین ها چندان توجهی به  آن نمی کنند.اما این واقعیت وجود داردکه مبل های کوچک و کم جاتنوع بسیار بیشتری نسبت به مبل های بزرگ و چند تکه دارد 

مبل پلوم

این روزها مبل های کوچک و کم جای جدیدی به اسم پلوم به بازار عرضه شده که در محیط های مختلفی مانند اتاق خواب ،اتاق نشیمن و حتی محیط کار نیز قابلیت استفاده دارد.این مبل ها بسیار ساده وشیک هستند ،این سادگی شاید خیلی ها را منصرف کند اما این ظاهر ساده باعث شده مبل به راحتی در هر جایی قرار بگیرد 

مبل کم جا

بهر حال شرایط اقتصادی و سبک زندگی امروز ما باعث شده که خانه های کوچکی را برای زندگی انتخاب کنیم،این موضوع دقدقه زندگی ماست که چطورمیتوانیم در این فضای کوچک امکان انجام فعالیت های روزمره را داشته باشیم.

طراحی کمد وتخت های تاشو و کم جا بهترین گزینه است برای ایجاد فضای بیشتر و با کارایی بالا،اگر می خواهید با وجود کوچک بودن خانه تان فضای آن دلباز و بزرگ به نظر برسد،طراحی پلان باز بهترین راه حل است .

طراحی پلان بازبرای خانه های کوچک به این معناست که تا حد امکان از گذاشتن دیوار پرهیز کنید .

ازتخت خوابهای متحرک استفاده کنید با جابجا کرد ن تخت زیر تشک می توانیداز زیرتخت با دیدی مناسب به عنوان یک انبار تمیز و مرتب استفاده کنید،همیشه تخت خواب تاشو راه حل خانه ی کوچک است

تخت

 

دیدگاه ها (0)

شما هم دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید :

نام :

ایمیل :

دیدگاه شما :